Догляд за хворими

Хвороба родичів і близьких – це важкий тягар, адже часто навіть після лікування хворі потребують догляду за ними. Адже навіть при лікуванні з успішним результатом для життя, буває несприятливий результат для якості цього життя, втрата працездатності та здатності себе обслуговувати. Сучасний ритм життя вимагає до себе дуже багато часу, відмовившись від роботи заради догляду за хворим, втрачається заробіток який не тільки необхідний для догляду за хворим, а й для власного існування. При певних захворюваннях догляд за хворим включає в себе необхідність володіння певними, специфічними медичними вміннями і маніпуляціями. Наприклад у хворих з гострим порушенням мозкового кровообігу:

  1. при бульбарному синдромі – дизартрія, порушення мови і дисфагія, порушення ковтання – необхідна наявність назогастрального зонда для харчування, встановлення якого можлива лише при наявності медичної освіти специфічного характеру і догляду за ним;
  2. при паралічі нижніх відділів організму – наявність постійного сечового катетера або цистостоми, обробка та догляд за якими без медичної освіти може призвести до гнійно-септичних ускладнень;
  3. необхідна постійна профілактика пролежнів;
  4. моніторинг не тільки вітальних (життєво необхідних) функцій організму, але і загального стану пацієнта. Адже навіть прості показники, такі як колір шкірних покривів для досвідченої доглядальниці скаже багато про що.

Догляд за хворим – відповідальне і дуже важке заняття, яке крім специфічних знань і умінь вимагає і високих загальнолюдських принципів. Компанія «ДнепрМедікалТранспортАсістанс» надає послуги з допомогою підбору доглядальниці для лежачих хворих і для хворих, які не в змозі обслужити себе. Підбір людини для догляду за хворим вимагає знань і відомостей про діагноз пацієнта, його характер та обсяг догляду за хворим. Диспетчерська служба компанії «ДнепрМедікалТранспортАсістанс» зібравши всю необхідну інформацію про пацієнта, передає її спеціалістам, які займаються підбором доглядальниці, враховуючи не тільки дані про хворого, але також і досвід співробітника.