Медичне транспортування реанімобілем

Медична компанія «ДнепрМедікалТранспортАсістанс» надає послуги з транспортування хворих спеціалізованим транспортом. Ми допоможемо перевезти пацієнта з одного медичного закладу в інший для надання додаткового медичного обслуговування, доставити потерпілого в лікарню, транспортувати хворого на вокзал або в аеропорт.

Медична служба «ДнепрМедікалТранспортАссістанс» працює, дотримуючись усіх правил безпечного перевезення хворих і умови їх медичного обслуговування. Для виконання цих правил у нас є:

  • досвід і професіоналізм наших фахівців;
  • парк реанімобілів останнього покоління;
  • спеціальне оснащення для реанімобілів і всі потрібні медичні препарати для надання допомоги хворим у особливо тяжких станах, з патологіями, які вимагають спеціального реанімаційного втручання;
  • супроводжуючий лікар і фельдшер, який не тільки підготує пацієнта до транспортування, а й спостерігатиме за його станом і, якщо буде необхідність, надасть необхідну допомогу.

У реанімаційній бригаді «ДнепрМедікалТранспортАсістанс» працює злагоджений колектив, який навіть в найскладніших ситуаціях, де мова йде про порятунок життя людини, діє чітко, швидко і професійно.

Ми завжди опинимося там, де виникла раптова хвороба або нещасний випадок: будь-то будинок, вулиця, транспорт, виробництво або громадські місця, і надамо якісну першу медичну допомогу, доставивши хворого до лікувального закладу іншого міста або навіть країни, якщо того зажадає ситуація. Успішність своєчасно наданої допомоги і якісного транспортування у взаєморозумінні і цілеспрямованості роботи лікаря і фельдшера, в їхньому досвіді, професійній грамотності, дотриманні норм медичної деонтології і прагненні до постійної самоосвіти. Все це є у наших спеціалістів.

Наша робота сповнена напруги і різноманіття, ми готові до найважчим і незвичайних ситуацій, з якими дуже часто стикаємося. Реанімаційна бригада нерідко виїжджає і за викликом колег з бригад загального профілю, є випадки, коли за життєвими показаннями перевезення хворого або потерпілого без реанімобіля неможливе.

Комплексний підхід до роботи наших фахівців допоможе близьким пацієнта за один раз вирішити кілька проблем. Адже у важкій ситуації буває досить складно самостійно контролювати такі процеси, як надання першої лікарської допомоги хворому, вибір правильного виду медичного транспортування і потрібного профільного лікувального закладу. Часом спроби самостійно перевезти хворого і заощадити гроші закінчуються вельми трагічно. Але немає нічого дорожчого, ніж здоров’я. На ньому не можна економити.

Дуже часто транспортування реанімобілем – це єдиний шанс на життя для пацієнта. Медична компанія «ДнепрМедікалТранспортАсістанс» працює для того, щоб подарувати такий шанс кожному.