Медичний супровід хворого регулярними та нерегулярними авіарейсами

У нас в Україні дуже розвинена санітарна авіація, тому наша компанія прагне бути одними з кращих в цьому аспекті, тому медична компанія «ДнепрМедікалТранспортАсістанс» може організувати медичний супровід хворого регулярними і нерегулярними авіарейсами в усі міста України і всі країни світу.

Транспортування хворих літаком

Ми можемо запропонувати хворому два варіанти в організації лікарського супроводу авіаційним транспортом:

  • медичний супровід пацієнта регулярними авіарейсами. Ми здійснюємо транспортування лежачих хворих в аеропорт, отримаємо дозвіл на транспортування хворого до трапу літака, на злітну смугу, організуємо медичний супровід пацієнта кваліфікованою лікарською бригадою;
  • медичний супровід пацієнта нерегулярними (чартерними) авіарейсами. Ми забронюємо літак для медичного транспортування (перевезення) і надамо лікарську бригаду.

Важливим моментом медичного транспортування хворого на авіатранспорті є стрес для нього. На хворого можуть впливати наступні фактори: прискорення і гальмування, турбулентні потоки, зміна барометричного тиску. Всі ці фактори є несумісними для транспортування кардіологічних хворих (інсультних, інфарктних).