Викликати педіатра В Дніпрі (Дніпропетровську)

Після прийняття медичної реформи в 2010 році почали формуватися центри сімейної медицини. А це означає, що всіх пацієнтів буде приймати один сімейний лікар. Під кабінетом чекають своєї черги люди з різними захворюваннями: від хірургічних до інфекційних. В такому випадку єдиним грамотним рішенням є виклик педіатра додому. Дніпро (Дніпропетровськ) – велике місто, тому знайти хороших фахівців в області педіатрії буде нескладно. Важливо пам’ятати, що захворювання у дітей протікають набагато інтенсивніше, ніж у дорослих, тому таким важливим вважається своєчасне обстеження хворої дитини.

Зараз в нашій країні функціонує велика кількість медичних компаній, які надають послуги невідкладної та швидкої допомоги. У величезний спектр їхніх послуг входить і виклик педіатра додому.

Приватна медична служба

«ДнепрМедікалТранспортАсістанс» – це компанія швидкої і невідкладної медичної допомоги, яка є безперечним лідером цього списку. Штат організації складається з досвідчених висококваліфікованих фахівців, в тому числі і дитячих лікарів, про професійний рівень яких свідчать необхідні рекомендаційні документи з попередніх місць роботи.

Великий конкурс відбору дозволив вибрати тільки кращих фельдшерів і водіїв, які відповідально ставляться до своїх службових обов’язків.

Медичне обладнання, спеціальні інструменти для огляду і інше матеріальне забезпечення організації повністю відповідає світовим стандартам, а купують його тільки в престижних і перевірених зарубіжних фірмах.

У Дніпрі (Дніпропетровську) викликати педіатра додому дуже легко, при цьому Ваш малюк гарантовано отримає необхідну медичну допомогу. Можливість консультації дитячого лікаря в домашніх умовах є унікальною послугою «ДнепрМедікалТранспортАсістанс». Якість обслуговування пацієнтів-дітей – це одна з основних задач, поставлених перед нашими працівниками, адже ми дуже дорожимо своєю репутацією.

Як можна викликати педіатра додому, можна детально прочитати на сайті нашої компанії або зателефонувавши до наших диспетчерів в будь-який час доби:

  • 063 894 00 21;
  • 095 738 35 69;
  • 098 433 59 92.

Кваліфікована допомога дитячого лікаря

Хвору дитину повинен спостерігати тільки педіатр, адже дитячий незміцнілий організм має свої особливості. Здоровий малюк буде повноцінно розвиватися і активно засвоювати отриманий матеріал, але якщо він захворів, то необхідно обов’язково дзвонити ескулапу, а не займатися лікуванням самостійно.

Можна звернутися в державну медустанову за місцем проживання, а можна зателефонувати в платну медичну компанію, однією з яких є «ДнепрМедікалТранспортАсістанс». Виклик педіатра додому, перевезення маленьких пацієнтів реанімобілем по всій території країни і за кордон – це досить затребувані послуги наших клієнтів.

Багато медикаментів мають побічні дії, тому, призначаючи лікування хворій дитині, досвідчений лікар підбере правильну дозу лікарського засобу з урахуванням віку кожного малюка. Вчасно розпочате лікування допоможе надалі уникнути всіляких наслідків і ускладнень.

Лікар-педіатр нашої швидкої допомоги уважно огляне хворого, поставить правильний діагноз і грамотно призначить курс лікування. Дуже важливо в подробицях розповісти про скарги малюка, адже кожна деталь може вплинути на правильність поставленого діагнозу.

У разі важкого стану пацієнта фахівець на місці надасть екстрену допомогу і докладе максимум зусиль для його стабілізації.

У лікаря можна уточнити всі нюанси, які стосуються не тільки лікування дитини, а й догляду за ним.

Перевагою даної послуги є те, що огляд проходить в спокійній домашній обстановці, а це істотно полегшить весь процес.

Звертайтеся в «ДнепрМедікалТранспортАсістанс» після візиту лікаря в тому випадку, якщо Ви не побачили очікуваного ефекту від призначеного курсу лікування або бажаєте уточнити деякі питання.