Швидка допомога в Дніпрі (Дніпропетровську)

Швидку допомогу Дніпра (Дніпропетровська) з недавнього часу представляє нове функціонуюче відділення ТОВ «ДнепрМедікалТранспортАсістанс». Тепер у жителів цього густонаселеного обласного центру теж з’явилася можливість скористатися медичними послугами нашої компанії. «ДнепрМедікалТранспортАссістанс» надає такі послуги, як консультації фахівців на дому, швидка і невідкладна медична допомога, спостереження за пацієнтами під час перебування в лікарні, а також транспортування хворих.

Для забезпечення великого міста професійними медичними послугами, необхідна перевірена і надійна швидка допомога. «ДнепрМедікалТранспортАсістанс» володіє сучасними транспортними засобами, призначеними для перевезень пацієнтів, з повним набором необхідного обладнання та ліків. У компанії працюють тільки професійні лікарі, які мають тривалий досвід роботи і глибокі знання в різних галузях медицини.

Основні напрямки діялькості

Однією з головних послуг, що надаються швидкою допомогою, є перевезення хворих. Їх транспортують на лікування до клінік інших міст або країн, на реабілітацію в санаторії або просто в лікарню. Дуже важливо, щоб під час перевезення в салоні транспортного засобу були забезпечені всі умови для підтримки життєво важливих процесів в організмі пацієнта. У цьому лікарям допомагає різноманітне реанімаційне обладнання. Організувати безпечне і комфортне транспортування здатна тільки професійна швидка допомога. Дніпро (Дніпропетровськ) – велике місто з численним населенням, яке часто потребує допомоги лікарів. Якщо ви хочете, щоб вам допомогли досвідчені і професійні лікарі, звертайтеся в «ДнепрМедікалТранспортАсістанс».

Крім того, наша медична компанія забезпечує жителів Дніпра (Дніпропетровська) амбулаторно-поліклінічними послугами, а також консультаціями фахівців різних сфер медицини в домашніх умовах. У штаті компанії задіяні травматологи, нейрохірурги, офтальмологи, гастроентерологи, кардіологи та інші лікарі. До речі, під час свого візиту лікар може зробити експрес-тест, який допоможе правильно визначити причину хвороби, або навіть аналіз крові, якщо виникне така необхідність. Ми з радістю допоможемо всім: і дітям, і дорослим!

Транспортні засоби

В кожному місті має бути професійна швидка допомога. Дніпро (Дніпропетровськ) – природно, не виняток. «ДнепрМедікалТранспортАсістанс» перевозить хворих за допомогою спеціальних транспортних засобів. Реанімобілі містять все обладнання і медикаменти, необхідні для безпечних транспортувань:

  • дефібрилятори;
  • апарат ЕКГ;
  • ноші;
  • мішок Амбу;
  • кардіомонітори;
  • апарат штучної вентиляції легенів і т.д.

Наша медична компанія допомагає людям з алкогольним та харчовим отруєнням, а також проводить реабілітацію. Це найнадійніша швидка допомога в Дніпрі (Дніпропетровську)!

Викликати приватну швидку допомогу в Дніпрі (Дніпропетровську): +38 (098) 433-59-92